Clasa pregatitoare 2015-2016

IN ATENTIA GRADINITELOR CU SECTIE GERMANA
planificarea gradinitelor pentru testarea de limba germana- clasa pregatitoare

miercuri, 11.03.2015

GRADINITA
INTERVALUL ORAR
NUME SI PRENUME

Gradinita 1(Azilului)

Gradinita 5

Micul print  

16
Baltes Mark
Murgu Teodora
Nechita Norbert
Baciu Sofia
Coldea Ioana
Kovacs Alexia
Muntean Monica Maria
Weiss Irene Ines
Raza de soare
16.30
Boaru Stefan
Deliceanu Tudor
Doroga Miriam
Istrate Tudor
Gradinita 12
17
Baba Flavius
Boros Teona
Crisan Timea Maya
Darjan Sophia Gabriela
Marcu Sofia
Popa Radu Daniel
Truta Ioana Stefania
Urdea Alexandru
Dumbrava minunata
17.30
Geddert Celine Sara
Maurer Anastasia Andreea
Neghirla Nicole Maria
Radu Alexandru Darius

Joi, 12.03.2015

GRADINITA INTERVALUL ORAR NUMELE SI PRENUMELE
Bucuria copiilor 16 Badiu Cristian
Cenadi Bogdan
Corban Maria Nicole
Capatana Rares
Dobos Alexandra
Florea Mihai
Jeleriu Andra
16.30 Moldovan Ioana
Moldovan Andrei
Neacsu Tudor
Nemes Andrei
Orasteanu Miliana Maria
Pipi Farcas Alecsia Nicole
Savu Cristian Gabriel
17 Strat Luca
Sandoiu Andrei
Sandoiu Irina
Vaso Ema Doina
Pinocchio 17.30 Ganea Sara Maria
Georgescu Nobili Luca
Mardai Florin
Racoti Maria Adriana
Paraschivescu Sebastian
Stan Flavius Cosmin

VINERI, 13.03.2015

Gradinita Intervalul orar Numele si prenumele
Piticot 16 Aflat Dragos
Baciu Gabriel
Blaga Maria Nicole
Barbat Andreea
Bucur Bogdan
Buga Bogdan
Calborean Bianca Maria
Coman Stefania
Friezenhengst Mihai
16.30 Kadar Alexia Gabriela
Merlaru Elena
Nistor Melisa Maria
Popianos Sophia
Popovici Tudor
Posia Ana  Milena
Precup Alexandru
Schuster Dominik
17 Stuparu Beatrice
Togan Tudor Stefanut
Tudoran Alexandru Mihai
Voinea Veronica Maria
Zaborila Robert Constantin

Stimati parinti

Noi vom respecta planificarea prezenta. NU veniti mai devreme de ora la care sunteti planificati. Testarea se face la Scoala Hermann Oberth, in Corpul C/ Cladirea din curtea Bisericii Evanghelice.
Copiii vor aduce cu ei creioane colorate.

Director, Daniela Oprean

Română